Konduran AŞ 20 yılı aşkın görüntü işleme, video analiz, bilgi teknolojileri ve saha operasyonu deneyimine sahip bir bilişim ve operasyon şirketidir.

Yerel ve uluslararası birçok projede ürün ve yazılım geliştirme geçmişine sahip Konduran ekibi bilişim üreticisi kimliğinin yanında yedi bölgede ve 81 ilde bilgi-iletişim, dijital, elektronik ve teknik operasyonlar yürütmektedir.

Konduran AŞ yerel ve global pazarda tüm müşterilerine uçtan uca katma değerli çözümler, özel yazılım ve donanım üretimi, sistem entegrasyonu, müşteri odaklı saha operasyonları, proje yönetimi ve teknoloji hizmetleri sunmaktadır.

Yapay zeka çözümleri, görüntü-video analiz sistemleri, gömülü sistemler, otonom ve operatör destekli sabit ve döner kanatlı insansız hava araçları yazılımları – sistemleri , akıllı şehirler, geçiş sistemleri, elektronik güvenlik sistemleri, şehir güvenliği, trafik gözlem-analiz sistemleri, m2m uygulamaları, IoT temelli geliştirmeler, digital signage ve operasyon yönetim platformları gibi yeteneklerini sahada çözüm üretebilme ve teslimat yapabilme yeteneği ile birleştirmiştir.

Konduran Çanakkale Teknopark’taki araştırma geliştirme ofisiyle genç, dinamik ve pro-aktif ekibi ile soruna özel kompleks yazılım ve donanım çözümlerinin yanında her tür temel hizmetin yurt geneline ulaşmasını sağlayabilmektedir.